O nas

Lubimy otaczać się na co dzień ładnymi przedmiotami. Cenimy dobrą jakość wykonania i ponadczasową elegancję. Chcemy dzielić się naszymi odkryciami z wami! Juniko to najlepsze materiały oraz tradycyjne rzemieślnicze metody produkcji. Wypełniamy niszę między „sieciówkami” a bardzo drogimi markami. Pracę wykonują doświadczeni rzemieślnicy, a pomysły realizujemy w krótkich seriach.

Jesteśmy polskim producentem galanterii skórzanej z wieloletnim doświadczeniem.

Ooferujemy naszym Klientom prestiżowe, najwyższej jakości wyroby.  Oferta produktów Juniko obejmuje paski męskie, portfele damskie i męskie, etui na dokumenty, klucze, długopisy oraz okulary, saszetki, breloczki i inne produkty dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i gabarytowych. Jako producent umożliwiamy realizację indywidualnych zamówień.
Naszą ambicją jest tworzenie marki ekskluzywnej, modnej, nowoczesnej i rozpoznawalnej. Wizerunek i prestiż budujemy w oparciu o produkty, które cechują się najwyższą jakością skóry, perfekcyjnym wykończeniem każdego wyrobu, ręcznemu wykonaniu wielu z nich oraz unikalnemu wzornictwu.
 
Nasze wyroby tworzone są wyłącznie z prawdziwej skóry naturalnej, a nie z tak modnej ostatnio (nawet wśród najlepszych marek) skóry mielonej mającej zbliżony wygląd, lecz dużo niższą jakość.
 
Dużą wagę przywiązujemy do ekologii używając do naszych wyrobów wyłącznie skóry garbowanej roślinnie. Zastosowanie tego procesu gwarantuje każdemu produktowi  odrębne,  jednostkowe  cechy oraz minimalną zawartość chemii, co powoduje że jest on  nie tylko niepowtarzalny, ale i bezpieczny dla środowiska.
 
Autentyczność i szlachetność skóry potwierdzona jest możliwymi pozostałościami po naturalnie występujących na zwierzęcej skórze wychwytach, zagojeniach, zrostach, bliznach, użyłowieniach, nierównomierności wybarwienia skóry użytej do produkcji, przy zachowanych właściwościach utrwalenia barwnika we włóknach kolagenowych. Są to widoczne dla każdego zawodowca oznaki, że jest to w pełnym tego słowa znaczeniu  skóra wysokiej jakości, a nie jej przemysłowy substytut.
 
Nasze wyroby dedykujemy dla Pań oraz Panów ceniących sobie styl i klasę oraz najwyższą jakość produktów.

Ich niepowtarzalność powoduje, że stanowią świetną opcję jako oryginalny prezent.

Wybierz coś dla siebie!
 

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową.