Gwarancja jakości

Najlepszy surowiec, ręczne wykonanie oraz niepowtarzlność produktów to gwarancja zadowolenia

Wszystkie wyroby wytwarzane są przez Juniko wyłącznie z prawdziwej skóry naturalnej, a nie z tak modnej ostatnio (nawet wśród najlepszych marek) skóry mielonej mającej zbliżony wygląd, lecz dużo niższą jakość. Wyprodukowane  są z jednego kawałka wysokiej jakości skóry garbowanej roślinnie. Zastosowanie tego procesu gwarantuje każdemu produktowi swoiste, niepowszednie cechy oraz minimalną zawartość chemii, co powoduje że jest to produkt nie tylko niepowszedni, ale i proekologiczny.

Autentyczność i szlachetność skóry potwierdzona jest możliwymi pozostałościami po naturalnie występujących na zwierzęcej skórze wychwytach, zagojeniach, zrostach, bliznach, użyłowieniach, nierównomierności wybarwienia skóry użytej do produkcji, przy zachowanych właściwościach utrwalenia barwnika we włóknach kolagenowych. Są to widoczne dla każdego zawodowca oznaki, że jest to rzeczywiście  skóra wysokiej jakości, a nie jej przemysłowy substytut.

Najwyższa staranność zachowana w procesie produkcyjnym gwarantuje ich wieloletnią trwałość.

Skórzane paski, portfele lub inne wyroby Juniko dzięki ich niepowtarzalności stanowią doskonałe prezenty dzięki którym sprawisz radość obdarowanej osobie.